На Львівщині зменшили на 15 тисяч кількість перепусток для комендантської години

Новий Порядок передбачає заборону розміщення перепустки під склом транспортного засобу, або на іншому видному для огляду місці, а також передачу перепустки іншим особам.

10.04.2024
На Львівщині зменшили на 15 тисяч кількість перепусток для комендантської години

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, на підставі наказу № 80/24 начальника ЛОВА від 9 квітня 2024 року «Про внесення змін до наказу начальника обласної військової адміністрації від 19 жовтня 2023 року № 247/23», затвердили у новій редакції «Порядок виготовлення, видачі, заміни, зберігання та повернення перепусток на території Львівської області під час дії комендантської години».

Згідно з наказом власник перепустки зобов’язаний зберігати та використовувати перепустку таким чином, щоб не допустити її втрату, псування, або доступ до неї сторонніх осіб. Порядок забороняє розміщення перепустки під склом транспортного засобу, або на іншому видному для огляду місці, а також передачу перепустки іншим особам та використання її не за призначенням.

«Ця перепустка не стосується транспортного засобу, сторонніх осіб і подібних історій. Ця перепуска має відповідні серії, номерні знаки, чітко персоніфікована, адже видається на конкретну фізичну особу. Перепустки перевіряють відповідні компетентні органи. У правоохоронців є чатбот, за допомогою якого вони можуть перевірити, чи дійсно видавали перепустку на чиєсь імʼя. Використання підробленого офіційного документу – це кримінальна відповідальність. Перепустка – це офіційний документ, тож, відповідно дії, які інкриміновані як його фальшування, підлягають кримінальному переслідуванню в порядку 358 статті Кримінального розсуду України», – зазначив керівник апарату Львівської ОВА та комендант Львівської області Тарас Грень.

Також він підкреслив, що існують конкретні критерії для видачі перепусток, які передбачають необхідність забезпечення роботи критично важливої інфраструктури області: працівники органів державної влади, підприємства критичної інфраструктури та ін. Ці перепустки дають право перебувати або вільно пересуватися по області під час комендантської години, яка залишається незмінною з 00:00 до 05:00.

Для отримання перепустки необхідно надіслати на електронну адресу komendant@loda.gov.ua усі нижчезазначені документи, вказавши у темі електронного листа назву підприємства чи установи.

1) Письмове поданням керівника організації з обґрунтуванням необхідності перебування зазначених осіб на території Львівської області під час комендантської години.

2) Додаток до подання – інформація про осіб у форматі Excel таблиці, форма якої розміщена за посиланням у коментарі.

Перепустки виготовляються за рішенням коменданта протягом 7 днів з моменту отримання подання і є безкоштовними.

Важливо:

Не всі перепустки, які надійшли до ОВА для продовження терміну, будуть продовжені. Рішення про продовження перепусток приймається комендантом. Алгоритм отримання перепусток залишається без змін. Більше інформації про перепустки на пересування під час комендантської години можна знайти на сайті Львівської ОВА за посиланням.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.