Чиновника зі Львова, який погоджував купівлю «яєць по 17 грн», призначили послом у МЗС

Ексзаступника міністра оборони України Олексія Резнікова з питань фінансів та внутрішнього аудиту Ростислава Замлинського призначили послом з особливих доручень Міністерства закордонних справ.

17.05.2024
Чиновника зі Львова, який погоджував купівлю «яєць по 17 грн», призначили послом у МЗС

Про це повідомляє Центр протидії корупції (ЦПК), посилаючись на декларації посадовця.

У декларації за 2023 рік Замлинський зазначає вже нову посаду у МЗС. У ЦПК припускають, що його призначення відбулося на початку 2024 року.

Раніше саме Замлинський, будучи на посаді заступника Міністра оборони, опікувався фінансовими питаннями. Саме він у 2022-2023 роках погоджував контракти із закупівлі продуктів харчування для Сил Оборони за завищеними цінами, зокрема відомого контракту із “яйцями по 17”.

“Безумством є призначити послом з особливих доручень посадовця, який закривав очі на корупційне пекло в держазакупівлях Резнікова. Якщо ж посадові обовʼязки Замлинського в будь-якій спосіб стосується зброї – таке рішення є злочинним“, – зазначив голова правління ЦПК Віталій Шабунін.

За даними ZN.ua, на час розгортання скандалу Замлинський також контролював усі підрозділи Міноборони, які мали б відслідковувати корупційні дії в міністерстві: “включно із антикоруправлінням, внутрішнім аудитом та інспекцією”.

З публічних джерел невідомо – за які саме “особливі доручення” відповідає Замлинський у Міністерстві закордонних справ.

До слова, Ростислав Замлинський з червня 2015 року обіймав посаду першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. А з 11 червня до 5 липня 2019 року був призначений тимчасовим виконувачем обов’язків голови Львівської обласної державної адміністрації.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.