Репліка

19:45
Чи варто вшановувати зрадників?
Повільно, але поступово українці все більше цікавляться власною історією. Триває процес декомунізації та деколонізації, прибираються назви вулиць на честь окупантів та їх колаборантів, але ще немає серйозного обговорення ролі зрадників, яких не надто любила радянська пропаганда. Чомусь їх загал почав вважати мало не "героями" (переважно через те, що їх знищила чи не любила радянська влада), але потрібно розібратися об'єктивно й з ними.
10:05
Керівник Львівського обласного штабу «Правий Сектор» виступив із промовою на презентації проекту відбудови музею Шухевича
30 червня у Білогорщі відбулась презентація проекту відбудови музею, який ворог прицільно знищив шахедами.
10:34
ТЦК б не доганяли, якби ми не втікали
З тими всіма ТЦК, то все дуже просто! Ті, хто хотіли йти воювати, ті, хто був не проти, ті, хто вважав це нормальним, чи прийнятним, ті вже пішли! Всі! Давно!
17:32
Супроводжував вчора журналістів газети Le Monde. Пишуть про роботу ТЦК
Поїздили з групою оповіщення, порозпитували про різне військовослужбовців, які перевелися у ТЦК з бойових бригад. Мав змогу спостерігати за роботою французів - повільно, ретельно, вдумливо.
10:50
Союз українців Румунії покращив результати на виборах
Невдовзі після закриття виборчих дільниць хочу поділитися з вами першими важливими новинами щодо часткових результатів на місцевих виборах, що відбулися 9 червня. Перші офіційні часткові дані свідчать про значне зростання, приблизно на 25% повітового та місцевого представництва Союзу українців Румунії.
15:53
Спогад про Миколу Коханівського «Буревія»
Микола Коханівський "Буревій" загинув в бою за Україну. Маю за честь поділитись спогадами і думками про цього непересічного українця, якого особисто знав.
16:02
Знаєте, як працює замовлення, непряма реклама, спонукання до дії? Але, таке масштабне, щоб для всіх?
Після перших проблем з постачанням електрики зʼявились перші рішення. Вони були абсолютно адекватні! Генератори замінили основне джерело подачі «світла». Вони вже існували, як альтернатива, багато структур, яким було необхідне безперебійне джерело електричноі енергії, користувались генераторами і раніше! Щоправда, не було централізованої «команди» від урядовців: ставте генератори! Не було державного регулювання цін! Це, радше, з розряду самоорганізації! Серед вищого керівництва знайшовся лише ідіот, який сказав, що заборонить зберігати паливо в офісах, фірмах і установах! Хтось на ідіота накричав, і він принишк!
15:09
Військовий зі Львова зреагував на черговий вкид від Марусі Звіробій
Питання. Хтось може закрити рот цій туп*рилій зрадо**бській вівці?
12:42
Хибні заперечення проти мобілізації
Я довгий час працював в продажах і в процесі переговорів дуже важливим моментом було виявляти «хибні заперечення».
11:08
Я не народжений для війни
Я взагалі не зустрічав на війні тих, хто був для неї народжений. У роті, з якою я починав служити, були шкільна вчителька, айтівець із Івано-Франківська та цирковий мім із Києва. Бачив в армії трактористів та маркетологів. Бізнесменів і барменів. Власників пасік та СТО.
09:34
Запам’ятайте: українці нікого не перемогли в 2 світовій, перемогли союзники і СССР
Українці воювали в складі радянської окупаційної армії і попри своє небажання вмирали за чужі інтереси і не отримали власної незалежної держави.
13:02
Відомий винуватець втрат у Авдіївці
Мій заголовок – пастка для тих, хто шукає зради і хай цей блог вас зупинить!
09:35
Минає 20 років наймасштабнішої крадіжки лісу у Брюховичах
20-річчя справи «Буддизайну» та «Новобуддизайну». Найбільшого та найживучішого земельного дерибану у Брюховичах. Афера, яка одночасно і паст контініус і презент контініус. Триваюче злодійство, якому більше років, аніж мерству Садового.
14:06
Сколівські Бескиди під «зеленим замком»
Ну і до роботи. Про парк “Сколівські Бескиди”. Як я вже казав, там цікаві і водночас дуууже мутні історії.
14:38
Сьогодні річниця злочину в с. Малковичі. Рідному селі мого діда Антона
Село знаходиться у декількох кілометрах від Перемишля у Польщі. У березні цього року мені з родиною вперше вдалось відвідати братську могилу у цьому селі.
14:40
Ніколи такого не було, і от знову! Російські фейки, частина 100500
Щоправда, текст тут адекватний. Навіть без явних помилок і проколів. Є, звісно, деякі конструкції, непритаманні українській мові, але деякі люди так дійсно говорять. Що ж "палить" цей фейк?
10:07
Політика, культура і економіка за тиждень
Важко писати про місцеву політичну суєту, коли війна. Коли жертви і прильоти. Але довпойопи і нюанси дають наснагу.
15:33
Пані та панове, ми продовжуємо говорити про російські фейки
Текст зрозумілий, тому давайте розбирати фейковість.
12:06
Найдетальніше пояснення чому і коли святкуємо Пасху
Дуже важливо пояснити, що ми святкуємо не дату, а подію.
12:31
85 років тому для українців розпочалася Друга світова війна
Фашистська Угорщина, що приєдналася до тоталітарного Троїстого пакту Берлін-Рим-Токіо 1940 року, без оголошення війни ввела свої війська на територію Закарпатської області сучасної України, де з жовтня 1938 діяла автономна республіка Підкарпатська Русь (у складі Чехословаччини), а з березня 1939 - незалежна республіка Карпатська Україна.

Відео

12:31
На Винниківській тютюновій фабриці група осіб побила правоохоронців під час обшуків
Ввечері 11 липня на території фабрики під час проведення слідчих дій детективами Бюро економічної безпеки близько 50 осіб агресивно перешкоджали правоохоронцям під час виконання ними службових обов’язків.

Фото

17:24
Радянські вивіски у Львові планують облікувати та відновити
на фасадах будинків збереглося близько 40-50 вивісок радянського періоду. Художниця і культурна менеджерка Ярина Короткевич збирає інформацію про такі україномовні вивіски, їхній дизайн і намагається відшукати авторів.
11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.