Репліка

14:40
Ніколи такого не було, і от знову! Російські фейки, частина 100500
Щоправда, текст тут адекватний. Навіть без явних помилок і проколів. Є, звісно, деякі конструкції, непритаманні українській мові, але деякі люди так дійсно говорять. Що ж "палить" цей фейк?
10:07
Політика, культура і економіка за тиждень
Важко писати про місцеву політичну суєту, коли війна. Коли жертви і прильоти. Але довпойопи і нюанси дають наснагу.
15:33
Пані та панове, ми продовжуємо говорити про російські фейки
Текст зрозумілий, тому давайте розбирати фейковість.
12:06
Найдетальніше пояснення чому і коли святкуємо Пасху
Дуже важливо пояснити, що ми святкуємо не дату, а подію.
12:31
85 років тому для українців розпочалася Друга світова війна
Фашистська Угорщина, що приєдналася до тоталітарного Троїстого пакту Берлін-Рим-Токіо 1940 року, без оголошення війни ввела свої війська на територію Закарпатської області сучасної України, де з жовтня 1938 діяла автономна республіка Підкарпатська Русь (у складі Чехословаччини), а з березня 1939 - незалежна республіка Карпатська Україна.
10:09
Суд прийняв рішення “проти УГКЦ” у дні Львівського псевдособору 1946 року
У середу, 6 березня, Західний апеляційний господарський суд за позовом Держспецзв’язку прийняв рішення забрати у церкви територію Нижніх Митрополичих садів, які належать до Святоюрського комплексу у місті Львові, та передати їх державі. Неймовірно, але це рішення збіглося у датах зі сумною річницею Львівського псевдособору 1946 року на якому була ліквідована Українська Греко-Католицька Церква, внаслідок чого все її майно відібрала держава.
21:15
ПолітСуєта на Львівщині
Цей тиждень, як і більшість у львівській політиці пройшов цікаво для політиків. Не вірите?
16:04
Польська влада де-факто – на стороні блокування українських кордонів
Останнім часом спостерігаю ситуацію, коли польські урядовці намагаються маніпулювати суспільною думкою, надаючи викривлені дані.
09:07
Адже ви не прийшли
Найтупіше, що можна придумати - це провалити мобілізацію, залишивши хлопців без допомоги, а потім міняти Головнокомандувачів, сподіваючись що новий вже точно сотворить чудо.
10:35
Війна перевіряє кожного і суспільство в цілому
Передовсім на відповідність переконань і дій. Тому мене дуже веселять коментарі про недостатню патріотичність нашого командування від тих, чий патріотизм обмежується постами в ФБ.
18:18
«Провалена комунікація влади» як зелене світло для «грати вар’ята»
«Розкол в суспільстві», «розкол у вищому керівництві», «не допустити розколу», «запобігти розколу»… Нам так часто повторюють слово «розкол», що складається враження, ніби це доведений факт. І лише чиїмись надзусиллями його вдається відтерміновувати.
09:07
Проблема в тому, що за 9 років війни ми не спромоглися змінити людей які мали змінити радянську спадщину
Ми всі в однаковій дупі. Кожен без виключення в цій країні. І ми не матимемо ані нормального сну, ані майбутнього, ані сьогодення, поки не закінчиться війна ми з не виберемося з цієї дупи.
09:02
Знаєте чому українські вчителі ходять на роботу нав’ючені торбами, як верблюди?
Бо вони мають бути готові до всього і мати при собі все! Тож сьогодні про вміст вчительських торбів.
08:37
Чи має Україна право на частину сьогоднішніх угорських територій..?
На цій старовинній гравюрі ви бачите зображення угорського короля Белли IV, із яким виростав і мужнів на сусідній Паннонії (поруч з Карпатами) наш давньоруський король Данило Романович.

Відео

10:03
Якщо не долучитись до свого війська, то доведеться воювати у чужому
Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки з Львівською міською радою створив відеоролик про «альтернативну реальність» співбесід чоловіків до війська.

Фото

10:38
Львівський арт-вертеп АвантюрА. Фоторепортаж
Вертеп з унікальним сценарієм та костюмами завітав з українськими колядками до Брюхович.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.