Репліка

10:33
Новий порядок ввезення, реєстрації та звітування по гумдопомозі «забуксував» на старті
Як не намагались працівники Мінсоцу супроводжувати всіх, хто до них звернувся за допомогою, проблем при ввезенні не вдалось уникнути.
11:37
Блокування доріг перед пунктами пропуску – це форма польської демократії?
Після публікації частини перевізників, власники яких тією чи іншою мірою підтримують "страйкарів" мав дуже цікаву дискусію з одним із них в приватних повідомленнях.
19:33
Новороздільська громада прагне зберегти у будь-який спосіб МОСКОВИТСЬКУ історію?
Готуючи підбірку новин прочитала повідомлення від Стрийської РВА про те, що лише Новороздільська громада та Стрийська не поспішає декомунізуватись.
10:34
Коли я говорила раніше, що освіта в Західному світі не демократична, дуже і дуже не демократична, мені ніхто не вірив
Тільки за останній тиждень в мене було 3 консультації з родинами, які повернулись з Європи. У всіх на 90% відсотків причина одна й та сама: ми в Україні отримаємо набагато більше, ніж там.
08:08
Чи настане кінець ввезенню гумдопомоги в Україні 1 грудня? Міф чи реальність?
Останнім часом питання допомоги Україні в боротьбі з росією набуло особливої актуальності. І тут мова не лише про військову чи фінансову допомогу бюджету від наших партнерів, яка, на жаль, потрохи зменшується, але й про гуманітарну допомогу, порядок ввезення та обліку якої рішенням України буде змінено з 1 грудня (Постанова КМ України № 953).
09:15
Для тих, хто ще вагається
Все одно прийдеться долучитися до сил Оборони. Вам буде тяжко, коли вас притягнуть. Але якщо ви прийдете самі, попередньо опанувавши військові спеціальності, вам буде легше знайти своє місце на цій війні.
16:32
Поема в дереві або ж Дерев‘яна перлина
Йдеться про церкву святого Юри у Дрогобичі - шедевр українського бароко, одна з найвидатніших пам’яток дерев’яної архітектури, духовний символ міста!
11:04
Хто перекрив вʼїзд на Сколівські Бескиди?
Днями написав, що якісь мудрагелики встановили висувні залізні ворота та виставили охорону на дорозі, що веде до Національного парку «Сколівські Бескиди». А ще повішали табличку «Приватна власність. Вхід суворо заборонено».
17:36
Питання риторичне – чи є корупція в Україні? А в світі? Вона є всюди
Це не виправдання корупції в нашій державі. Це варіант, коли хочеться, аби ви подумали над гіперболізацією цієї проблеми. Ще один різновид ІПСО задля скорочення постачання зброї в Україну. Недовіра.
09:05
За що Микола Тищенко отримав по шиї у Львові
Ведучий Андрій Дрозда розповів про те, хто й чому дав по шиї нардепові Миколі Тищенку.
08:05
Памʼятник Терешковій чекає на демонтаж у Львові
Побували нині на вулиці Виговського (колишня Терешкової), де стоїть памʼятник «космонавт(и)ці».
12:05
Цей 600-літній готичний портал знаходиться на відстані всього сорок метрів від кабінету львівського міського Голови, Андрія Садового і його дорадниці у пам’яткоохоронних справах Лілії Онищенко
Отак львів’яни "йдуть в Європу"...
08:06
Відкладені парламентські вибори 29 жовтня 2023 і Перші повоєнні вибори
29 жовтня за виборчим календарем мали б відбутись вибори народних депутатів України, які відкладаються у зв’язку з обмеженнями правового режиму воєнного стану.
11:19
Злодії мають увійти в історію злодіями, а не меценатами, волонтерами і бізнесменами
У нас проблема в написанні і констатуванні справжньої історії України і зокрема Львівщини за період Незалежності.

Відео

09:34
У Сихівському районі Львова хочуть демонтувати незаконну споруду
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради проводить позапланову перевірку будівельних робіт на проспекті Червоної Калини, 109, на території скверу Гідності.

Фото

15:26
Як у Львові з’явилася одна із найбільш упізнаваних споруд. Фото
Неоготичний костел Ельжбети на Привокзальній площі завжди був окрасою Львова, навіть тоді, коли у радянські часи стояв зачинений та був пристосований під склад.
14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.