Економіка

18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:34
“Ситуація важка”: енергетики закликали українців економити світло
7 грудня в енергосистемі вранці був зафіксований рекордно високий за цей опалювальний сезон рівень споживання. Добовий максимум споживання був на 4% вище, ніж відповідний показник 6 грудня.
09:03
Вже п’ятий рік зростає промислове виробництво овочів на Львівщині
Виробники усіх категорій Львівщини зібрали врожай овочевих культур на площі 43,5 тис. га, які у поточному році збільшились на 1% відповідно до площ попереднього року.
16:34
Львівські лікарні переплатили «Укргазбанку» майже 2 млн грн за кредитом на медичне обладнання
«Укргазбанк» всупереч рішенню міської ради підвищив відсоткові ставки за позикою, яку під час пандемії COVID-19 взяло у нього Перше територіальне медичне об’єднання Львова. Внаслідок цього комунальна установа переплатила банку 1 млн 800 тис. грн.
19:35
Львівська ОВА увійшла в п’ятірку держорганів з найкращими антикорупційними практиками
За результатами оцінки Національного агентства з питань запобігання корупції Львівська ОВА увійшла в п’ятірку держорганів з застосуванням найкращих антикорупційних практик.
19:03
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників
Минуло п’ятниці відбулось чергове, мабуть вже й нікому не цікаве, засідання Міжвідомчої робочої групи, створеної при Львівській ОВА. Як раніше було оголошено, завданням цієї робочої групи є, зокрема, аналіз доцільності та обґрунтованості бюджетних закупівель. По крайній мірі, саме такі цілі та завдання декларують і ставлять перед собою, самі члени цієї групи.
19:11
На Львівщині запустили нову нафтову свердловину
"Укрнафта" запускає в роботу нову свердловину у Львівській області. Її звели після дослідження запасів у відкладах Стрийського району.
17:58
Через блокування кордону з боку Польщі держбюджет України втратив 9,3 млрд грн
Унаслідок блокування українсько-польського кордону експорт через ці пункти пропуску знизився на 40%, а держбюджет України втратив 9,3 млрд грн через недонадходження митних платежів.
20:03
З грудня оплата проїзду в електротранспорті Львова стане найвищою в Україні
На громадських слуханнях у Львові щодо нових тарифів за проїзд при електронній оплаті у громадському транспорті виконком мерії погодить нові тарифи.
15:26
У Львові вчергове відбувся мітинг під стінами міськради проти некритичних витрат
2 грудня, незважаючи на зимову стихію, під стінами Ратуші у Львові знову було людно і шумно - кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.
11:54
Чиновники доброго Садового хочуть зробити каналізацію бідним звіряткам
1 грудня у Львівській ОВА відбулося сьоме засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.
20:22
Швидше, дешевше, простіше: чим обласний е-квиток відрізняється від міського?
2023 рік стає роком серйозних змін для громадського транспорту Львівщини. Одразу дві найбільші системи перевезень – в обласному центрі та на приміських і міжміських маршрутах – переходять на безготівкову систему оплати проїзду.
19:04
Україна та Польща спільно напрацьовують заходи щодо розблокування кордону
Міністерство відновлення України та Міністерство інфраструктури Польщі продовжують спільно напрацьовувати заходи для розблокування кордону.
18:05
У межах Програми Interreg NEXT Польща – Україна оберуть переможців проєктів у пріоритеті «Здоров’я»
Важливо на наступний рік закласти кошти на проєкти міжнародної технічної допомоги, які підготувала Львівщина. Чимало таких проєктів уже напрацьовано і подано до участі у конкурсах, зокрема у Програмі Interreg NEXT Польща – Україна.

Відео

09:34
У Сихівському районі Львова хочуть демонтувати незаконну споруду
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради проводить позапланову перевірку будівельних робіт на проспекті Червоної Калини, 109, на території скверу Гідності.

Фото

15:26
Як у Львові з’явилася одна із найбільш упізнаваних споруд. Фото
Неоготичний костел Ельжбети на Привокзальній площі завжди був окрасою Львова, навіть тоді, коли у радянські часи стояв зачинений та був пристосований під склад.
14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.