На Львівщині ветерани війни та члени їхніх сімей можуть отримати грант на підтримку бізнесу

Йдеться про додаткові 300 тисяч гривень безповоротної допомоги в межах обласної програми.

15.05.2024
На Львівщині ветерани війни та члени їхніх сімей можуть отримати грант на підтримку бізнесу

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Ветеран війни або член його сім’ї може скористатися обласною програмою для отримання коштів на розвиток власної справи. Максимальний фінансовий ресурс на цей рік складає 10 мільйонів гривень.

Обмежень щодо виду діяльності ветерана немає. Обов’язковою умовою є створення додаткових робочих місць та участь у держпрограмі «Єробота».

«Одним із завдань програми є підтримка економіки, як наслідок будь-яка ініціатива підприємця має бути підтримана, в тому числі надання фінансової допомоги з обласного бюджету. Економіка в умовах війни повинна працювати і ми будемо допомагати в створенні додаткових робочих місць. На цей рік в обласному бюджеті передбачили 10 мільйонів гривень, а максимальна сума фінансування для підприємця становить до 300 тисяч гривень. Зараз розглянуті заявки від 7 ветеранів, які профінансують впродовж поточного року», – зауважив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Скористався можливістю та отримав фінансову допомогу ветеран Ігор Лучків. Чоловік упродовж 10 років займається виробництвом вишиваних сорочок. Спершу він виготовляв вишиванки у невеликому цеху, а згодом почав будувати нове приміщення доки не почалася повномасштабна війна.

Після півторарічного проведення у зоні бойових дій Ігор продовжив працювати на підприємстві.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.