Південна Корея надасть Україні $130 мільйонів допомоги

Пакет фінансової допомоги складається з внесків і позик.

17.05.2023
Південна Корея надасть Україні $130 мільйонів допомоги
Фото: умовне

17 травня Південна Корея підписала угоду з Україною щодо плану надання пакета фінансової допомоги в розмірі 130 мільйонів доларів,  пише Reuters.

Міністерство фінансів Південної Кореї повідомило, що міністр Чу Кен Хо та міністр економіки України Юлія Свириденко у Сеулі підписали угоду про пакет допомоги, який складатиметься з внесків та позик.

19 квітня Південна Корея вперше заявила про можливість надання Україні зброї. Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заявив, що уряд “не може наполягати лише на гуманітарній та фінансовій допомозі” через широкомасштабні напади на українських цивільних осіб та “ситуацію, яку міжнародне співтовариство не може прийняти”.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.