Мешканцям Тернопільщини виділять кошти на ліквідацію наслідків негоди

Жителі краю, помешкання яких зазнали пошкоджень під час негоди, отримають на ремонтні роботи кошти та будматеріали.

27.07.2023
Мешканцям Тернопільщини виділять кошти на ліквідацію наслідків негоди

Про це повідомила Тернопільська ОВА.

“Місцеві комісії ТЕБ та НС, до яких також долучені працівники поліції, працюють на локаціях, обстежують понищені багатоквартирні й приватні будинки. Після надходження відповідних протоколів ми готові виділити з обласного резервного фонду кошти і будівельні матеріали, аби повноцінно ліквідувати наслідки стихійного лиха”, – йдеться у повідомленні.

Голів громад просять надати документацію щодо завданих збитків.

Дороги місцевого значення від повалених дерев вже розчищено. Наразі електропостачання відсутнє у двох населених пунктах, проте до завершення дня фахівці обіцяють повернути живлення.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.