Україна попросила у Південної Кореї системи ППО

30 травня Володимир Зеленський подякував за обіцянку Південної Кореї надати автівки для розмінування та гуманітарну допомогу. Загальна вартість близько 230 мільйонів доларів. Однак він додав, що Україні потрібні системи ППО та системи раннього попередження.

30.05.2023
Україна попросила у Південної Кореї системи ППО

Президент Володимир Зеленський попросив у Південної Кореї системи протиповітряної оборони. Про це інформує Reuters.

“Україна відчайдушно сподівається, що Південна Корея надасть оборонне військове обладнання, таке як зенітні системи, щоб відбивати російські атаки”, — написали в місцевій північнокорейській газеті.

“Я знаю, що є багато обмежень щодо підтримки озброєння, але ці принципи не повинні застосовуватися до оборонних систем і обладнання для захисту наших активів. Протиповітряна система — це не зброя, а суто оборонне обладнання. Ми повинні мати небесний щит, щоб відбудувати Україну, і я відчайдушно сподіваюся, що Південна Корея підтримає нас у цій сфері”, — сказав президент України.

Також він додав, що система раннього попередження допоможе захистити Україну від повітряних нальотів країни-агресора.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.