США, Британія, Данія та Нідерланди передадуть Україні сотні ракет для ППО

Ці ракети потрібні для захисту критичної інфраструктури України і для забезпечення подальшого успіху контрнаступальних операцій у найближчі місяці.

15.06.2023
США, Британія, Данія та Нідерланди передадуть Україні сотні ракет для ППО

Данія, Нідерланди, Велика Британія і США передають Україні сотні ракет та  пов’язаних з ними систем для посилення протиповітряної оборони, йдеться у спільній заяві цих країн на сайті уряду Сполученого Королівства.

Зокрема, сьогодні голови оборонних відомств чотирьох країн виступили з відповідним оголошенням про спільне партнерство для постачання в Україну високопріоритетної техніки протиповітряної оборони з метою задоволення найбільш нагальних потреб України, оскільки Росія продовжує здійснювати безсоромні ракетні й дронові атаки на українські міста.

Про цю ініціативу оголосили перед сьогоднішнім засіданням Контактної групи з питань оборони України (так званий “Рамштайн-13”): “В рамках ініціативи буде доставлено сотні ракет малої і середньої дальності для протиповітряної оборони й пов’язаних з ними систем, необхідних для захисту критичної національної інфраструктури України й для забезпечення подальшого успіху контрнаступальних операцій у найближчі місяці”.

Зазначається, що постачання вже розпочалося і має бути завершене впродовж кількох тижнів.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.