На Львівщині ветерани війни отримають фінансову допомогу для ведення бізнесу

Підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС), ветеранів війни з рф надають коштом обласної програми «Підвищення конкурентноспроможності Львівської області на 2021-2025 роки».

19.10.2023
На Львівщині ветерани війни отримають фінансову допомогу для ведення бізнесу

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, конкурсна комісія затвердила 13 стартап проєктів, які подали ветерани, на загальну суму понад 640 тисяч.

«В межах цієї Програми ми фінансуємо частину витрат на реалізацію стартап-проєктів в частині придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробничого призначення шляхом укладання договору з департаментом економічної політики ЛОДА», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Також в межах Програми конкурентноспроможності бізнесу відшкодовують відсотки за кредитами в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9».

«Станом на сьогодні ми відшкодовуємо по 511-х кредитних договорах частину відсоткової ставки до рівня 3% річних. Загалом вже компенсували відсоткову ставку за даними кредитами на суму 6,2 млн гривень», – додав Степан Куйбіда.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.