10 нічних дронів придбали для 3-ої окремої штурмової бригади за кошти з бюджету Львівщини

Воїни записали відеоповідомлення з подякою Львівській ОВА.

14.05.2024
10 нічних дронів придбали для 3-ої окремої штурмової бригади за кошти з бюджету Львівщини

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Бійці 3 окремої штурмової бригади за кошти з обласного бюджету Львівщини придбали 10 нічних дронів Mavic 3T. Завдяки ним, бойові підрозділи виконуватимуть завдання більш ефективно.

Воїни записали відеоподяку Львівській ОВА.

«Такі відеопривіти дуже мотивують.Нехай ці дрони бережуть ваші життя, хлопці, і допомагають очищати нашу землю від окупантського непотребу. Цього року 3 окрема штурмова бригада отримала з бюджету Львівщини на свої потреби 10 мільйонів гривень. Загалом від початку року на підсилення наших військових формувань з обласного бюджету, у межах програми «Безпечна Львівщина», скерували вже 383 мільйони гривень. Продовжуємо», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.