У Львові проводять перші в Україні змагання для учнів військових ліцеїв

Військово-прикладні змагання «Юнацький резерв» на кубок Центру спеціального призначення Національної гвардії України «Омега» розпочалися 17 травня у «Львівськиму ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут».

17.05.2024
У Львові проводять перші в Україні змагання для учнів військових ліцеїв

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Учасники змагань – ліцеїсти військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Змагаються 12 команд Львівської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Дніпропетровської областей, а також з ліцеїв Міністерства оборони України та Державної прикордонної служби України.

Ліцеїсти долали смугу перешкод, кидали навчальні гранати, стріляли з пневматичної гвинтівки, демонстрували майстерність управління дронами та навички першої медичної допомоги при пораненнях. У програмі заходу є пейнтбол, марш-кидок для виконання тактичних завдань і військово-прикладне орієнтування.

Змагання присвятили Дню Героїв. Учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників України.

«Вперше в Україні на Львівщині ми започатковуємо змагання «Юнацький резерв». Вперше беруть участь команди військових ліцеїв. Кожен з нас у складний і відповідальний для нашої держави період ставить питання, що я можу зробити. Панове ліцеїсти, для вас є великий шанс показати у змаганнях свої вміння, здібності, готовність до захисту України. Ми не просто буде будемо змагатися – ми маємо показати молоді, як готуватися до захисту», – зазначив під час урочистого відкриття змагань начальник ліцею, полковник Юрій Гусар.

Спецпризначенці «Омеги» познайомили учасників змагань з технікою й озброєнням. «Час в країні такий, що усі мають готуватися захищати державу. Військові ліцеї – це майбутнє наших Збройних Сил України та силового блоку держави. З приємністю беремо участь у цьому заході та готові й надалі допомагати у підготовці ліцеїстів», – зазначив командир 4 окремого загону спеціального призначення НГУ «Омега», полковник Назар Гінка.

За результатами змагань переможці й учасники отримають почесні відзнаки та нагороди.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.