Українським збірним офіційно заборонили брати участь у змаганнях, де будуть представники з росії чи Білорусі

Віднині всі представники національних збірних мають бойкотувати змагання з олімпійських, неолімпійських і паралімпійських видів спорту, якщо там присутні росіяни або білоруси.

14.04.2023
Українським збірним офіційно заборонили брати участь у змаганнях, де будуть представники з росії чи Білорусі
Фото: умовне

Міністерство молоді та спорту опублікувало наказ, яким забороняє українським національним збірним командам змагатися на турнірах, де братимуть участь атлети з росії чи Білорусі.

Відомство збирається моніторити участь представників всеукраїнських спортивних федерацій зі статусом національної, щоб недопустити їх до змагань за участі російських чи білоруських спортсменів.

Цей наказ Міністерство молоді та спорту ухвалило, щоб виконати рішення уряду від 31 березня, коли Кабмін таким чином відповів на оновлені рекомендації Міжнародного олімпійського комітету щодо участі у змаганнях російських і білоруських спортсменів.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.