Спортивний коментатор пояснив, як російська пропаганда використовує спорт для власних цілей

Ведучий та спортивний коментатор Ігор Циганик в рамках інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації, яка реалізується 1+1 Media та Smart Angel, розповів, як російська пропаганда використовує спорт для власних цілей, і як протидіяти цьому.

17.01.2024
Спортивний коментатор пояснив, як російська пропаганда використовує спорт для власних цілей
На фото Ігор Циганик

“Спорт завжди відігравав значущу роль у формуванні міжнародного іміджу країни, діючи як інструмент “м’якої сили”. росія не виняток. З одного боку, російські пропагандисти твердять, що “спорт поза політикою”. А з іншого, вони використовують спорт для просування своїх політичних цілей”, – зазначив Ігор Циганик.

Спортивний коментатор розповів, що можна зробити, щоб не дозволити росії за допомогою спорту маніпулювати світовою спільнотою:

1. Підтримувати чесний спорт, вільний від пропаганди.

2. Бойкотувати російські спортивні заходи.

3. Поширювати інформацію про російську пропаганду в спорті.

4. Закликати до відсторонення російських спортсменів від міжнародних змагань.

“Спорт – це не просто гра. Це потужний інструмент, який можна використовувати як для добра, так і для зла. Ми повинні захистити цінності спорту та зробити його інструментом миру та єднання”, – підсумував Циганик.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.