П’яний порушник комендантської години у Львові пропонував патрульним хабар

Близько 2-ї години ночі на перетині вулиць Любінська — Зоряна патрульні зупинили чоловіка, який мав очевидні ознаки алкогольного сп‘яніння.

10.04.2024
П’яний порушник комендантської години у Львові пропонував патрульним хабар

Як повідомили у Патрульній поліції Львівської області, на вимогу пред‘явити документи, що посвідчують його особу, гчоловік вийняв гаманець з грошима та простягнув його у сторону до поліцейських і сказав, що це його документи.

На неодноразові попередження про кримінальну відповідальність за пропозицію хабара чоловік не реагував.

53-річний чоловік дістав з гаманця гроші, поклав на службовий планшет та сказав, що це за його поведінку.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу, які вилучили кошти у сумі майже 10 000 гривень. За свої дії чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.