Будівлю Поліції охорони на Львівщині реконструюють за 15 млн грн

Будівлю міського відділу Управління поліції охорони у Трускавці захотіло реконструювати лише одне підприємство.

17.05.2024
Будівлю Поліції охорони на Львівщині реконструюють за 15 млн грн

Поліція охорони уже повідомила про намір укласти договір з ПП “КАНТРАНСБУД” — переможцем і єдиним учасником тендера, інформує Lviv.media.

15 квітня 2024 року Управління поліції охорони Львівської області оголосило тендер на реконструкцію будівлі з прибудовою сходової клітки Трускавецького міського відділу Управління поліції охорони, що на вул. Лисенка. На замовлення від поліції охорони відгукнулась лише одна компанія, яка 29 квітня подала тендерну пропозицію на загальну суму 15,135 млн грн. Вже 7 травня зʼявилось повідомлення про намір укласти між поліцією охорони й ПП “КАНТРАНСБУД” договір.

LVIV.MEDIA звернувся до пресслужби Управління поліції охорони Львівської області, щоб дізнатися деталі майбутньої реконструкції. Там тендерні закупівлі відмовилися коментувати, зазначивши, що у них є окремий відділ, працівники якого самі сконтактують з журналістами згодом.

З сайту YouControl відомо, що переможець — приватне підприємство “КАНТРАНСБУД” засноване у 2010 році. Фірма займається будівництвом житлових і нежитлових об’єктів. Одноосібним власником компанії є Михайло Садов’як.

До слова, у квітні Антимонопольний комітет України викрив тендерну змову між двома учасниками аукціону щодо закупівлі футболок та сорочок для Управління поліції охорони у Львівській області. За даними АМКУ, два підприємства узгодили свою поведінку під час закупівлі одягу для поліції охорони. Одне з підприємств оштрафували.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.