Компанію Дубневичів підозрюють у незаконному видобутку піску біля Львова на 21 млн грн

Слідчі поліції, вважають, що компанія добувала пісок за межами дозволеної ділянки, завдавши таким чином державі збитки на 21,2 млн грн. Попри те, що поліція розслідує цю справу уже більше двох років, першу підозру начальнику піщаного кар’єру вручили лише днями.

17.05.2024
Компанію Дубневичів підозрюють у незаконному видобутку піску біля Львова на 21 млн грн

ТзОВ «Агропромислове підприємство “Львівське”», яке має спеціальний дозвіл до 2033 року на видобуток піску у кар’єрі біля Давидова, офіційно належить Юрію Дубневичу (син нардепа-утікача Ярослава Дубневича) та Павлу Дубневичу (син голови Солонківської ОТГ біля Львова Богдана Дубневича). Компанія також має чинний до 2033 року договір про оренду земельної ділянки для видобутку піску загальною площею майже 10 га, повідомляє NGL.media.

У 2022 році “АПП “Львівське” почало видобувати пісок поза межами орендованої ділянки. За версією поліції, таким чином працівники компанії незаконно видобули близько 20 тис. кубометрів піску, завдавши збитків державі майже на 21,2 млн грн.

NGL також зазначає, що майже відразу після російського вторгнення у 2022 році голова Солонківської ОТГ Богдан Дубневич закликав усіх бажаючих безкоштовно добувати пісок у цьому кар’єрі для потреб територіальної оборони. Однак він не уточнював у своїх повідомленнях межі ділянки, де дозволений видобуток піску.

Журналісти намагалися взяти коментар у Богдана Дубневича щодо кримінальної справи проти компанії, яка офіційно належить його синові і племіннику. “Не маю абсолютно ніякого відношення до тої компанії, яку ви називаєте”, – заявив він.

Крім того, за даними видання, в ході розслідування цієї справи правоохоронці провели обшуки в офісі ТзОВ “АПП “Львівське”, де вилучили документацію, зокрема, про всіх працівників компанії.

“Наразі єдиним підозрюваним у цій справі є начальник кар’єру “АПП “Львівське”, ім’я і прізвище якого у справі зашифроване. Йому інкримінують незаконне видобування корисних копалин місцевого значення у великому розмірі (ч. 3 ст. 240 ККУ), що передбачає від трьох до шести років позбавлення волі. На початку травня 2024 року начальнику кар’єру призначили 181,7 тис. грн застави та зобов’язали його здати закордонний паспорт на час слідства. Обидва чинні власники “АПП “Львівське” – Павло Дубневич і Юрій Дубневич – перебувають за межами України. А підписант компанії і Юрій Депас, що не виконує обов’язки керівника ще з березня 2022 року”, – додали у виданні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.