Американська компанія зацікавлена інвестувати у будівництво житла та промисловість на Львівщині

16 травня під час зустрічі з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким партнер та президент американської інвестиційної компанії Chicago Atlantic Trident Константінос Накіс та партнер компанії Дмитрій Ламперт розповіли про стратегію інвестування компанії у сфері будівництва доступного житла та промислових обʼєктів.

17.05.2024
Американська компанія зацікавлена інвестувати у будівництво житла та промисловість на Львівщині

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Константінос Накіс та Дмитрій Ламперт наголосили, що зацікавлені у підтримці відбудови України. Аби вирішити проблему житла, зібрали потужну команду, до якої входять зокрема колишній президент Світового банку, колишній віцепрезидент IFC та інші фахівці високого рівня.

За останні п’ять років Chicago Atlantic Trident інвестувала у проєкти в різних державах понад 2,5 мільярди доларів.

“Департамент економічної політики Львівської ОДА готує актуальні пропозиції у розрізі нашої області. Про результати розгляду повідомимо додатково”, – зазначив Козицький.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.