Турецькі компанії розглядають Львівщину для залучення своїх інвестицій

Турецькі компанії вважають Львівщину привабливим регіоном для інвестицій, тому зараз вони вивчають внутрішній ринок та пропозиції, які готова запропонувати область.

19.06.2023
Турецькі компанії розглядають Львівщину для залучення своїх інвестицій
Фото: Львівська ОВА

Перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик зустрівся з торговими радниками Посольства Турецької Республіки в Україні, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Попри воєнний стан, ми повинні думати про майбутнє. Один з елементів міцної відбудови України після нашої перемоги – це економіка. Тому зараз ми маємо працювати над її розвитком. Львівщина ще до початку повномасштабної війни завжди була інвестиційно привабливою для внутрішнього та зовнішнього інвестора. Зараз ми стали гуманітарним та логістичним центром усієї країни. Ваш візит сьогодні – це свідчення того, що Україна цікава Туреччині не лише в політичному, а й економічному планах», – наголосив Андрій Годик.

Перший заступник ознайомив представників Посольства з каталогом «Експортний потенціал Львівщини», покликаний підвищити впізнаваність та конкурентоспроможність підприємств області на міжнародних ринках. Каталог двомовний, тому легко дозволяє українським та іноземним інвесторам ознайомитись з пропозиціями, які існують на Львівщині, з підприємствами.

Цьогоріч на сторінках видання представили 300 підприємств Львівщини різних галузей промисловості: будівельна, деревообробна, легка, машинобудівна, меблева, металообробна, поліграфічна, харчова, хімічна промисловість. Ознайомитися з онлайн-версією каталогу можна за посиланням.

«Наша країна стежить за подіями в Україні, принагідно висловлюємо співчуття за катастрофу на Каховській ГЕС. Зі свого боку ми готові підтримувати економіку України, спільно працювати над різноманітними проєктами у багатьох галузях. Разом з тим, ми будемо заохочувати турецькі компанії інвестувати саме в Україну, тим паче Туреччина уже має досвід співпраці з вашою країною. Найяскравіший приклад – будівельна компанія «ONUR GROUP». Ми вивчили внутрішній ринок західних областей і зрозуміли, що Львівщина має великий потенціал. Найцінніше – це людський капітал. Люди тут освічені, знають свою справу, та й з логістикою нема проблем», – зауважив Торговий радник Посольства Турецької Республіки в Україні Ібрахім Айкут Араз.

Директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда запевнив турецьку сторону, що Львівщина готова надати інвестиційні пропозиції, познайомити турецькі компанії з місцевими підприємцями та забезпечити супровід проєкту від ідеї до реалізації.

До слова, на території Львівщини зареєстровано 243 підприємства з турецькими інвестиціями. Більшість компаній представляють сектор гуртової та роздрібної торгівлі та ресторанний бізнес. Однією з провідних компаній являється «ONUR GROUP».

Нагадаємо, Ірландська компанія планує інвестувати 200 млн євро у кампус будтехнологій на Львівщині.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.