У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить 47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України

Відбулась комісія з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області.

11.08.2023
У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить  47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Члени комісії ухвалили рішення надати фінансову підтримки 102 суб’єктам підприємництва на загальну суму 26,4 мільйони гривень.

Засідання відбулось під головуванням заступників голови Львівської ОВА Юрія Бучка. Під час комісії розглянули 104 заявки сільськогосподарських виробників та визначили одержувачів фінансової підтримки за наступними напрямами:

  • відшкодування відсотків за договорами фінансового лізингу отримає один суб’єкт підприємництва в сумі 200 тисяч;
  • пільгові кредити на зворотній основі отримають 4 суб’єкти підприємництва в сумі 2 мільйони для забезпечення проведення комплексу польових робіт у 2023 році та придбання основних засобів;
  • дотацію за приріст 747 голів корів отримають 96 суб’єктів підприємництва в сумі 22,4 мільйони;
  • пільговий кредити на зворотній основі на створення об’єкту з переробки сої в сумі 1,8 мільйона.

«У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить 47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України. Пільгові кредити на розвиток аграрного бізнесу, дотації за приріст поголів’я корів та інші напрями програми – це потужний стимул для розвитку мікро- та малого аграрного бізнесу в регіоні», – зазначив Юрій Бучко.

Загалом з почату року підтримку отримали понад 170 аграріїв Львівщини на суму 42,7 млн грн, що складає 89,1% до виділених коштів.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.