У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить 47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України

Відбулась комісія з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області.

11.08.2023
У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить  47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Члени комісії ухвалили рішення надати фінансову підтримки 102 суб’єктам підприємництва на загальну суму 26,4 мільйони гривень.

Засідання відбулось під головуванням заступників голови Львівської ОВА Юрія Бучка. Під час комісії розглянули 104 заявки сільськогосподарських виробників та визначили одержувачів фінансової підтримки за наступними напрямами:

  • відшкодування відсотків за договорами фінансового лізингу отримає один суб’єкт підприємництва в сумі 200 тисяч;
  • пільгові кредити на зворотній основі отримають 4 суб’єкти підприємництва в сумі 2 мільйони для забезпечення проведення комплексу польових робіт у 2023 році та придбання основних засобів;
  • дотацію за приріст 747 голів корів отримають 96 суб’єктів підприємництва в сумі 22,4 мільйони;
  • пільговий кредити на зворотній основі на створення об’єкту з переробки сої в сумі 1,8 мільйона.

«У 2023 році бюджет програми підтримки аграрного сектору Львівської області становить 47,9 млн грн – найбільший показник серед регіонів України. Пільгові кредити на розвиток аграрного бізнесу, дотації за приріст поголів’я корів та інші напрями програми – це потужний стимул для розвитку мікро- та малого аграрного бізнесу в регіоні», – зазначив Юрій Бучко.

Загалом з почату року підтримку отримали понад 170 аграріїв Львівщини на суму 42,7 млн грн, що складає 89,1% до виділених коштів.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.