АМКУ відмовив ОСББ у розгляді справи щодо “Львівобленерго”

ОСББ «ЗАТИШОК 50/1» звернулось до Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України зі заявою щодо здійснення ПрАТ «Львівобленерго» протягом двох років відключень електроенергії в багатоквартирному будинку по вул. Величковського у Львові.

17.05.2024
АМКУ відмовив ОСББ у розгляді справи щодо “Львівобленерго”

Про це повідомляє пресслужба Західного МТВ АМКУ.

За результатами розгляду заяви встановлено, що відключення електроенергії проводились у зв’язку з ракетними ударами, спрацюванням релейного захисту, оперативними перемиканнями та ремонтними роботами з метою усунення пошкодження на обладнанні НЕК «Укренерго».

“Відповідно до абзацу першого пункту 6 Розділу VI Порядку розгляду Антимонопольним комітетом України та його територіальними відділеннями заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції адміністративна колегія Відділення 16 травня 2024 року прийняла розпорядження про відмову у розгляді справи за результатами розгляду заяви ОСББ «ЗАТИШОК 50/1» у зв’язку з невиявленням у діях ПрАТ «Львівобленерго» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції”, – зазначили в АМКУ.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.