У Тернополі шахраї виманили гроші в родички безвісти зниклого в зоні бойових дій

Пошуком зниклих безвісти або військовополонених українців займаються лише поліція, СБУ та Уповноважений з питань зниклих безвісти за особливих обставин.

12.04.2023
У Тернополі шахраї виманили гроші в родички безвісти зниклого в зоні бойових дій
Фото: умовне

Про це нагадали поліцейські Тернопільщини. Нерідко трапляються випадки, коли шахраї наживаються на горі рідних.

До поліції Тернопільщини надійшла інформація про те, що жителька Тернополя заплатила невідомим особам 30 тисяч гривень за відомості про родича, котрий вважається безвісти зниклим в зоні, де тривають активні бойові дії. Жінка двічі перекидала кошти пройдисвітам.

“Шахраї та злодії грають на почуттях людей, тому в жодному випадку не можна йти на будь-які пропозиції, що хтось за гроші знайде для вас якусь інформацію, поверне вам вашого полоненого родича або зробить якісь послуги, які ви будете вважати для вас корисними щодо розшуку безвісти зниклих людей”, – застерігають правоохоронці.

Родина, яку спіткала горе насамперед повинна зв’язатися з військовою частиною та з’ясувати, чи не виконує ваша близька людина якесь завдання і чи є там зв’язок, де він зараз перебуває. Коли військова частина дає підтвердження, що зв’язку з вашим близьким немає, і що, ймовірніше за все, він зник безвісти, йти до поліції та писати заяву щодо порушення справи щодо зникнення особи, аби правоохоронці розпочали слідчі дії, а також здати зразки ДНК та біоматеріалів для ідентифікації. Обов’язково зв’язатися з Національним інформаційним бюро за номерами телефонів 16-48 або (044) 287-81-65. Подати заявку на відкриття справи у Міжнародний комітет Червоного хреста. Телефон гарячої лінії 0 800 300 155.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.