Українські бійці вчаться у Британії вести міські бої. Фото

Захисники України вчаться вести бойові дії в урбанізованій місцевості.

06.02.2023
Українські бійці вчаться у Британії вести міські бої. Фото
A Ukrainian recruit enters the window of a building during urban operations training on Operation UNIFIER, on 1 February 2023 in the United Kingdom. Please Credit: Corporal Eric Greico, Canadian Armed Forces Photo.

Генеральний штаб Збройних сил України показав, як українські військові проходять навчання у Великобританії. Йдеться про ведення операцій в умовах населеного пункту.

На опублікованих у Facebook кадрах бійці ЗСУ в рамках базової загальновійськової підготовки вивчають порядок підходу та проникнення у будівлю.

Навчання проходять під керівництвом інструкторів 3-го батальйону канадської легкої піхоти принцеси Патриції 1-ї канадської механізованої бригадної групи 3-ї канадської дивізії Збройних сил Канади.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.