Вступників запрошують на зустріч до Львівського медуніверситету

Під час зустрічей можна дізнатися докладніше про медичні професії, яким навчають в Університеті.

29.03.2024
Вступників запрошують на зустріч до Львівського медуніверситету

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького продовжує низку профорієнтаційних зустрічей – знайомств для майбутніх вступників. Під час зустрічей можна побачити, де і на чому навчають майбутніх лікарів, стоматологів чи фармацевтів.

“Цього разу ми чекатимемо на тих, хто планує стати лікарем чи педіатром. Зустріч відбудеться 3 квітня 2024 року”, – зазначили у дописі.

Щоб взяти в ній участь, потрібно надіслати заявку та зареєструватися за посиланням.

“Отож, усіх, хто мріє про медичний фах та думає, де його здобути – запрошуємо на побачення із ЛНМУ ім. Данила Галицького!” – підсумували у повідомленні.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.