Профільна комісія підтримала ініціативу створення на базі обласної лікарні Університетської клініки Львівського медуніверситету

25 червня, під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та материнства депутати розглянули лист Міністра охорони здоров’я України про створення Університетської лікарні Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького на базі КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня».

27.06.2024
Профільна комісія підтримала ініціативу створення на базі обласної лікарні Університетської клініки Львівського медуніверситету

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Як пояснив ректор університету Орест Чемерис, згідно стратегії розвитку медичної освіти Міністерство охорони здоров’я значну увагу приділяє розвитку університетських лікарень і власне медичний університет було визначено як пілотний проєкт у цьому напрямку.

«Для забезпечення якісного освітнього процесу на дипломному та післядипломному рівні міністерство пропонує передати комунальної у державну власність обласну клінічну лікарню, оскільки саме тут знаходиться найбільше клінічних кафедр, заклад надає спеціалізовану медичну допомогу і географічно установа розташована поряд з навчальними корпусами та гуртожитками. Така модель є дуже поширеною за кордоном. Це можливість стати провідним закладом охорони здоров’я, де надаватиметься якісна медична допомога, відбуватиметься підготовка лікарів та проведення наукових клінічних досліджень. І дуже важливо – клініка матиме пріоритетне фінансування за програмою медичних гарантій», – зазначив Орест Чемерис.

За словами першого заступника начальника управління майном спільної власності обласної ради Віктора Кусого, нещодавно відбулася зустріч з колективом лікарні, де обговорили питання переведення працівників в іншу структуру зі збереженням робочих місць та кадрового потенціалу.

Відтак комісія вирішила підтримати ініціативу МОЗ та доручити управлінню майном спільної власності спільно з департамент охорони здоров’я ОВА, медичним університетом напрацювати відповідний проєкт рішення на сесію Львівської обласної ради.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.