Львівські медики видалили уламок міни з мозку 9-річного хлопчика

Дитина отримала поранення голови під час чергового мінометного обстрілу Херсону.

09.05.2024
Львівські медики видалили уламок міни з мозку 9-річного хлопчика

Про це повідомили в Дитячій Лікарні Святого Миколая.

Під час чергового мінометного обстрілу Херсону 31 грудня 2023 року Михайлик отримав поранення. Коли почалася атака, хлопчик разом з другом саме були в кафе. Осколки міни потрапили дитині в голову, а його 11-річний друг загинув на місці.

Ліва частина тіла хлопчика була повністю паралізована — знерухомлені рука, нога і пів обличчя. Згодом у Михайлика почалися судомні напади. Однією з ймовірних причин міг бути той самий уламок у мозку.

Дрібненький уламок зупинився недалеко від ділянки, яка контролює рухи всієї лівої частини тіла.

Медикам потрібно було видалити маленький шматочок металу на глибині 5 см в мозку, тож вони могли зачепити важливі функціональні зони. Хлопчика могло повністю паралізувати.

Лікарі безпечно дісталися до ділянки головного мозку, де був 8-міліметровий уламок. Під час операції вони також закрили відсутню частину черепа титановою пластиною. Попереду у Михайлика тривале відновлення. Аби покращити рухові функції, з хлопчиком і далі займаються фізичні терапевти.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.