Відомий винуватець втрат у Авдіївці

Мій заголовок – пастка для тих, хто шукає зради і хай цей блог вас зупинить!

08.05.2024
Відомий винуватець втрат у Авдіївці

Найбільша дурість – публічно критикувати військових, виписувати про зради та шукати винних в програних битвах серед своїх.

Війна не мир і не буденність, війна має особливий статус, в якому, ми повинні крім сили мобілізувати ще й розум.

Багато політиків коментують події в Маріуполі, Бахмуті чи Авдіївці, публічно критикують рішення та дії вищого військового командування.

Але для чого? Невже вподобайки та коментарі під постом важливіші за здоровий глузд, а ваша ненависть до політичних опонентів є більшою, як ненависть до мерців з півночі?

Якщо ти не входиш до генерального штабу, але попри те вважаєш себе знавцем та експертом, який до кінця розуміє та знає як діяти в тій чи іншій військовій операції під час війни – ти страшно тупий валянок!

В наших втратах на фронті, є один винний – московити на чолі з путіном і це доконаний факт, що не потребує жодних доведень.

Наші помилки, якщо вони і є, мають розбиратися за закритими дверима і можливо через 100 років після війни, можна буде про них говорити публічно, а можливо ніколи!

Пекучий біль Авдіївки не має затьмарювати наш розум, а навпаки мобілізувати до єдності та підтримки один одного. Нам точно відомий винуватець втрат в Авдіївці – і це прокляті московити та божевільний путін.

Наступ ворога ведеться не тільки на фронті, вони атакують нас інформаційно і якщо промоніторити соцмережі, телеграм-канали, сайти і ін., то можна зробити висновок, що іформаційна атака ворога доволі успішна.

Українські політики, блогери і інші «експерти», які за гроші, а можливо по своїй дурості підіграють кацапам є справжнісінькими агентами кремля та ворогами України в цій страшній війні.

Думайте, що саме і головне — З ЯКОЮ МЕТОЮ вилітає з вашого рота, або з’являється на ваших сторінках у соцмережах.

Понад усе маємо дбати про чистоту думок, помислів, та не провокувати інших до зневіри.

Україна переможе! Слава ЗСУ!

Джерело: Львівська мануфактура новин

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.