У Львові оштрафували чоловіка за контрабанду зброї зі США

Сихівський районний суд визнав винним Сергія Вергулеса у контрабанді вогнепальної зброї й оштрафував його на 170 тис. грн.

09.05.2024
У Львові оштрафували чоловіка за контрабанду зброї зі США

Обвинувачений є уродженцем російського міста Хабаровськ. Торік він самостійно замовив в США частину вогнепальної нарізної зброї. У грудні 2023 року ствол відправили до України. Під час перевірки на пості «Львів-поштовий» митники виявили, що документи на посилку підроблені, повідомляє Zaxid.net.

Під час судових засідань Сергій Вергулес повністю визнав свою провину уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Він просив суд не карати його суворо, оскільки сам виховує двох дітей. Обвинувачений розповів, що ствол у США запакував і відправив його знайомий, з яким вони ніколи не бачились, але спілкувалися в інтернеті. За словами чоловіка, він має дозвіл на аналогічну зброю, яку використовував для тренувань.

Суддя Назарій Дулебко визнав Сергія Вергулеса у контрабанді зброї, оштрафував його на 170 тис. грн та конфіскував куплений ствол. Крім цього, чоловік має сплатити 18 тис. грн за судові експертизи.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.