На Львівщині винесли вирок жінці з інвалідністю, яка уклала фіктивний шлюб з ухилянтом

Яворівський районний суд Львівської області виніс вирок уродженці Полтавщини Марії Согріні, яка є особою з інвалідністю 3 групи. Жінка уклала фіктивний шлюб з ухилянтом та сприяла його втечі за кордон.

09.05.2024
На Львівщині винесли вирок жінці з інвалідністю, яка уклала фіктивний шлюб з ухилянтом

Учервні 2023 року жінка з інвалідністю з метою незаконного переправлення військовозобов’язаного чоловіка за кордон уклала з ним фіктивний шлюб, повідомляє Zaxid.net.

Чоловік мав намір втекти за кордон, супроводжуючи дружину з інвалідністю. У грудні подружжя спробувало виїхати до Польщі через пункт пропуску «Грушів-Будомєж», де й було затримане прикордонниками.

Обвинувачена уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, відповідно до якої свою вину визнала.

Суддя Ігор Матвіїв визнав Марію Согріну винною у незаконному переправленні осіб через державний кордон (ч. 1 ст. 332 ККУ) та призначив їй покарання у вигляді трьох років позбавлення воді. Водночас вироком суду її звільнили від основного покарання, встановивши рік іспитового терміну. На вирок ще може бути подана апеляція.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.