У громаді на Тернопільщині запровадили карантин через сказ

У селищі Скала-Подільська Тернопільської області кіт покусав трьох людей.

09.05.2024
У громаді на Тернопільщині запровадили карантин через сказ

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби.

Спеціалісти ветеринарної медицини провели відбір патматеріалу для дослідження на сказ. Тернопільська регіональна державна лабораторія діагноз підтвердила.

“Відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії щодо запровадження карантинних обмежень та оголошення неблагополучним по сказу тварин селища Скала-Подільська із населеними пунктами загрозливої зони: Бурдяківці, Збриж, Іванків та Бережанка. Комісією затверджено План заходів з локалізації і ліквідації спалаху сказу тварин”, – йдеться у повідомленні.

Спеціалісти проведуть облік всіх наявних собак і котів у цих населених пунктах та вакцинують їх. Крім того, фахівці обстежать мисливські угіддя, щоб перевірити, чи немає там трупів бродячих собак, котів та інших диких звірів.

У Держпродспоживслужбі нагадують, що всіх домашніх улюбленців, починаючи з 3-місячного віку, потрібно щороку щеплювати від сказу. Вакцина є безкоштовною. Її можна отримати у державних лікарнях ветеринарної медицини.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.