Росія планувала «референдум» на Харківщині з 1 по 7 листопада

У кремлі планували провести на тимчасово захопленій Харківщині псевдореферендум щодо «приєднання до росії» на початку листопада. Проте на початку вересня українські військові здійснили успішний контрнаступ.

19.09.2022
Росія планувала «референдум» на Харківщині з 1 по 7 листопада

Про це повідомляють журналісти проєкту «Донбас Реалії» з посиланням на документ, який отримали від джерел у розвідці.

У кремлі розробили «Стратегію проведення референдуму про входження Харківської області до складу російської федерації».

Згідно з нею, «голосування» мало відбуватись упродовж тижня — з 1 до 7 листопада. «Явка» мала становити 70% (142 тисячі людей, відповідно до документа), а за приєднання до росії мали б «проголосувати» 75% (або 100 тисяч людей).

Росія заздалегідь визначила результат «референдуму»

Журналісти зазначають, що документ розробили нещодавно, оскільки у ньому вказано лінію фронту станом на 24 серпня. Автори «стратегії» пропонували під час агітації наголошувати на економічних та соціальних вигодах у разі приєднання до росії, а також підтримувати тезу про те, що приєднання всієї Харківщини до рф є «неминучим».

Карта окупованої на 24 серпня частини Харківської області

Головними слоганами агітації мали стати «Скажи росії так» і «росія тут назавжди». Пропагувати «референдум» мали й за допомогою православних свят. Наприклад, 21 вересня на Харківщині хотіли провести хресну ходу на підтримку «голосування». Крім того, у документі є так званий гімн «референдуму» зі словами «Скажи росії так. Перед Богом ми один народ».

Однак організатори псевдореферендуму вбачали й ризики. Як кажуть журналісти, у документі вказано, що «голосуванню» можуть завадити відсутність кадрів для роботи у виборчих комісіях та українські настрої мешканців.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.