Про це 4 березня повідомив перший заступник міського голови Львова Любомир Зубач.
“Сам не люблю, коли говорять про «папєрєдніків», але ж їхні косяки вилазять і вилазять. Скільки можна?… Масштаби розданої землі у приватні руки напередодні створення Львівської ОТГ та виданих поспіхом містобудів у брюховицьких лісах із віковими деревами сягають десятків і десятків гектарів. І, прогнозую, «вилазити» всяке ще буде не один рік. Тож можна починати ледь не цілий серіал про Брюховичі”, – зазначив Зубач.
Зокрема він додав, що на вул. Лікарській, 12, у Брюховичах забудовник самовільно зрізав майже чотири десятки дерев. Робітники зрізали сосни та граби, діаметром понад 60 см, а згодом спалили їх, замітаючи сліди.
“Нещодавно тут розпочали будівельні роботи. Забудовник має дозвільні документи на будівництво. Їх видали в Києві, не у Львові. Містобуди – теж з минулого”, – наголосив Зубач.
На місце викликали поліцію та склали відповідні протоколи на керівника ТЗОВ.
“Прикро від ситуації, бо цей забудовник точно знає: на ділянці комунальної власності заборонено самовільно зрізати чи навіть кронувати дерева. Але власноруч зухвало перетворює свій новий проєкт «Під зорями» на забудову, яка, може, й буде під зорями, але точно без дерев та із суцільними пеньками”, – підсумував заступник міського голови.
Будівництво житлового комплексу “Під зорями” провадить девелоперська компанія, “Квітка. Майстерня будинків”, яка входить до «Холдингу емоцій Fest». Про це є повідомлення на сайті холдингу.
На іншому ресурсі забудовник рекламує переваги житлового комплексу, який “розташований серед віковічних дерев”, і пропонує купити квадратні метри у цій “лісовій” оазі.
“Коли ми знайшли цю ділянку в Брюховичах, трохи вбік від основного трафіку, з яром, в якому безліч старих дерев та джерело, яке набирає невелике озерце, поруч з обсерваторією, ми подумали, що це місце добре підходить. Лише додати зручні сучасні будинки, які б не порушили цієї сили.
І зорі тут таки видно краще”, – переконує на сайті девелопер.
Нагадаємо, 10 днів тому холдинг «!Фест» змусили сплатити до бюджету ₴ 13,4 млн несплачених податків. Бо відповідно до офіційної звітності, співробітники підприємства отримували незначну заробітну плату. В той час, як насправді фактично їм вручали конверти зі значно більшою зарплатнею.
Коментарі