Забудовник на Львівщині ошукав людей на 23 млн грн

Директора будівельної компанії, який продавав 36 неіснуючих квартир, судитимуть.

16.04.2024
Забудовник на Львівщині ошукав людей на 23 млн грн

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

У прокуратурі та в поліції не називають ім’я обвинуваченого, однак журналісти LVIV.MEDIA з’ясували, що йдеться про директора компанії “ВББ-Комфорт” Романа Глухенького.

Чоловік здійснив фіктивний продаж майнових прав на 36 квартир. Для цього він уклав з 39 потерпілими підроблені договори купівлі-продажу, де вказував, що нерухомість збудують в майбутньому у визначені строки. Багатоповерхівку, в якій чоловік продавав квартири, мали звести в одному із сіл Пустомитівського району.

Згідно з договором потерпілі сплачували готівкою частково або повну вартість житла. Обвинувачений, своєю чергою, надавав довідку про оплату та зобов’язувався перерахувати кошти на рахунок фірми. Проте не робив цього, а розпоряджався грішми на власний розсуд. Таким чином він заволодів майже 23 млн грн.

Наразі чоловік знаходиться під вартою. На три його земельні ділянки та автомобіль наклали арешт. А до суду скерували обвинувальний акт стосовно директора за шахрайство.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.