На Львівщині викрили жінку, яка уклала фіктивний шлюб з ухилянтом

17 травня правоохоронці затримали жінку під час одержання нею 5 тисяч доларів.

20.05.2024
На Львівщині викрили жінку, яка уклала фіктивний шлюб з ухилянтом

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

За п’ять тисяч доларів 43-річна мешканка Київської області, інвалід третьої групи, підшукала військовозобов’язаного чоловіка. Приховник мав намір незаконно виїхати за кордон. Жінка уклала з ним фіктивний шлюб.

Підозрювана організувала своєму фіктивному чоловіку можливість виїхати за кордон, оскільки він супроводжував у закордонній поїздці дружину з інвалідністю.

Затриманій повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.