“!FESTrepublic” відшкодував державі понад 13 млн грн несплачених податків

На етапі досудового розслідування керівництво “Холдингу емоцій !FESTrepublic” визнало провину та відшкодувало державі понад 13,4 млн гривень.

22.02.2024
“!FESTrepublic” відшкодував державі понад 13 млн грн несплачених податків

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Співробітники холдингу отримували зарплату двома частинами. Одна – офіційна, а інша – неофіційна виплачувалась згідно з тіньовими реєстрами.

На етапі досудового розслідування детективи провели низку обшуків, розшукали службову документацію, яка свідчить про нелегальні операції, готівку, чорнові записи та печатки. Крім того, допитали працівників компанії. У результаті, за даними БЕБ, вдалось підтвердити факти виплати необлікованої заробітної плати та зібрати необхідну доказову базу.

Крім того, правоохоронці ініціювали податкову перевірку з приводу правильності нарахування податків та зборів на підприємстві під час нарахування та виплати зарплат. За результатами перевірки було донараховано 13,4 млн грн податків та зборів.

“Директор підприємства на стадії досудового розслідування свою вину визнала. Товариство сплатило до державного бюджету завдані державі збитки у повному обсязі. Фігурантці кримінального провадження оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 212, ч. 3 ст. 212-1 КК України”, — йдеться у повідомленні.

Справу вже скерували до суду.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.