Львівський ресторанний холдинг не сплатив 50 млн грн податків

Бюро економічної безпеки заявило про викриття у Львові схеми ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах холдингом, до складу якого входять 60 ресторанів та торгових точок.

18.10.2023
Львівський ресторанний холдинг не сплатив 50 млн грн податків

За даними відомства, близько 2000 співробітників закладів холдингу отримують заробітну плату двома частинами: одна – офіційна, мінімальна зі сплатою всіх обов’язкових платежів, а інша – неофіційна.

«Задля виплати останньої кожен співробітник під час прийому на роботу оформлював до картки для виплат заробітної плати дублікат, який передав до відділу кадрів. Надалі, використовуючи цей дублікат, представник головного офісу холдингу зараховував другу частину зарплати кожному співробітнику, зазначаючи у призначенні платежу «власне поповнення рахунку», – йдеться у повідомленні.

У Бюро економічної безпеки зазначають, що у такий спосіб компанія ухилялась від сплати військового збору, Єдиного соціального внеску та ПДФО. Попередньо збитки завдані державному бюджету складають понад 50 млн грн.

Відкрите кримінальне провадження ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 212-1 КК України – умисне ухилення від сплати ПДФО, військового збору, єдиного соціального внеску в особливо великому розмірі.

Також, за попередньою інформацією детективів, ці заклади не використовували РРО під час розрахунків з клієнтами та отримували оплату від клієнтів готівкою. Тривають слідчі дії.

У повідомленні не названо холдинг  «!Fest», однак раніше цього дня повідомлялося про обшуки БЕБ в головному офісі компанії на вул. Старознесенській.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.