Компанія на Львівщині не сплатила 4,5 млн грн податків

Підприємство торгувало побутовою й електронною технікою та ухилилось від сплати податків до держбюджету.

01.04.2024
Компанія на Львівщині не сплатила 4,5 млн грн податків

Як повідомляє Бюро економічної безпеки, компанія займалась роздібною торгівлею побутової, електронної техніки, мобільних телефонів та аксесуарів у Львівській області.

Директор, відповідальний за ведення податкового обліку, впродовж 2023 року подавав податкову звітність з неправдивими відомостями щодо прибутків підприємства.

«У фінансово-господарських документах до складу витрат керівник включав не собівартість реалізованих товарів, а вартість товарів з націнкою. Також він відобразив безтоварні операції, які фактично не відбувались. Таким чином витрати товариства завищувались», – йдеться у повідомленні.

Відтак, компанія ухилилась від сплати понад 4,5 млн грн податків.

Під час розслідування директор товариства визнав свою вину, йому оголосили підозру. Компанія сплатила до держбюджету всі заборговані кошти.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.