Львівський суд оштрафував жінку, яка продавала контрабандні сигарети

Залізничний районний суд Львова оштрафував львів’янку Наталію А. на 3400 гривень за торгівлю сигаретами без акцизних марок.

20.05.2024
Львівський суд оштрафував жінку, яка продавала контрабандні сигарети

16 травня у Львові на вулиці Городоцькій, 359 жінка здійснила незаконну роздрібну торгівлю тютюновими виробами без марок акцизного податку, повідомляє Lviv.media.

Pокрема, вона продала 70 пачок сигарет різних марок – “Kent”, “Oscar”, “King” та “Prime”. У судовому засіданні Наталія А. повністю визнала свою провину . Вона щиро розкаялася і просила не застосовувати до неї суворе покарання, оскільки вчинила правопорушення вперше.

Розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку, що дії жінки підпадають під ознаки адміністративного правопорушення.

Враховуючи ступінь суспільної небезпеки скоєного, щире розкаяння правопорушниці та відсутність обтяжуючих обставин, суд визнав її винною у скоєнні правопорушення та оштрафував на 3400 тис. грн. Усі сигарети конфіскували. Жінка має право оскаржити це рішення протягом 10 днів.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.