Волонтери скаржаться на проблеми під час перетину кордону на Львівщині

Реєстрація у системі «Шлях» не допомагає волонтерам безпроблемно перетнути кордон.

20.12.2023
Волонтери скаржаться на проблеми під час перетину кордону на Львівщині

Через це благодійники вимушені довго чекати або взагалі повертатися ні з чим, інформує Львівська хвиля.

Водночас щодня кордон перетинають майже 6 тисяч чоловіків. Частина з них перевізники, непридатні до служби та ті, що супроводжують людей з інвалідністю.

Натомість волонтери, які щодня допомагають військовим, не можуть повноцінно виконувати свою роботу. Пояснив у чому проблема заступник начальника штабу Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігор Матвійчук.

«Щодо в’їзду в Україну – ця затримка більше пов’язана з декларуванням, саме з процедурою декларування. Ми знаємо, що з 1 грудня процедура змінилася, звісно ускладнилася, тому що ми залучили до цієї роботи і оперативних наших працівників… Йде перевірка, перевірка фондів, перевірка документів, які вони надавали», – зазначив Ігор Матвійчук.

За його словами, останнім часом суттєво зменшилась кількість волонтерів, які перетинають кордон за системою «Шлях». Щодоби таких реєструють 150-200 осіб.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.