Львівська ОВА надаватиме волонтерам фінансову підтримку на закупівлю товарів для ЗСУ

Загалом у 2024 році планують передбачити 5 мільйонів гривень.

06.02.2024
Львівська ОВА надаватиме волонтерам фінансову підтримку на закупівлю товарів для ЗСУ

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Як я вже неодноразово говорив, волонтери є містком між людьми, які хочуть допомогти, та людьми, які потребують допомоги. А мета Львівської обласної державної адміністрації – бути надійною опорою і для одних, і для інших, саме тому ми розробляємо новий напрям фінансової підтримки. На цей напрям передбачили 5 мільйонів гривень. Одній організації – не більше ніж 300 тисяч гривень», – зазначив очільник області.

Він також пояснив, як працюватиме механізм надання допомоги: волонтери отримують заявки від військових частин, збирають 50% вартості потреби і подають заявки у Львівську ОВА. Підприємство-виробник проходить акредитацію у Львівській ОВА, потім Львівська ОВА розглядає заявки та виділяє кошти виробникам продукції.

За словами начальника Львівської ОВА, таким чином у найкоротші терміни можна досягти одразу кількох важливих цілей: зміцнення обороноздатності, інституційної підтримки волонтерських організацій та підтримки національного виробника.

«Найближчим часом допрацюємо механізм і опублікуємо детальнішу інформацію щодо критеріїв до волонтерських організацій та підприємств, а також куди і до кого звертатись», – додав Максим Козицький.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.