Львівська ОВА надаватиме волонтерам фінансову підтримку на закупівлю товарів для ЗСУ

Загалом у 2024 році планують передбачити 5 мільйонів гривень.

06.02.2024
Львівська ОВА надаватиме волонтерам фінансову підтримку на закупівлю товарів для ЗСУ

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Як я вже неодноразово говорив, волонтери є містком між людьми, які хочуть допомогти, та людьми, які потребують допомоги. А мета Львівської обласної державної адміністрації – бути надійною опорою і для одних, і для інших, саме тому ми розробляємо новий напрям фінансової підтримки. На цей напрям передбачили 5 мільйонів гривень. Одній організації – не більше ніж 300 тисяч гривень», – зазначив очільник області.

Він також пояснив, як працюватиме механізм надання допомоги: волонтери отримують заявки від військових частин, збирають 50% вартості потреби і подають заявки у Львівську ОВА. Підприємство-виробник проходить акредитацію у Львівській ОВА, потім Львівська ОВА розглядає заявки та виділяє кошти виробникам продукції.

За словами начальника Львівської ОВА, таким чином у найкоротші терміни можна досягти одразу кількох важливих цілей: зміцнення обороноздатності, інституційної підтримки волонтерських організацій та підтримки національного виробника.

«Найближчим часом допрацюємо механізм і опублікуємо детальнішу інформацію щодо критеріїв до волонтерських організацій та підприємств, а також куди і до кого звертатись», – додав Максим Козицький.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.