КН РІЕЛ посіла перше місце в рейтингу найактивніших забудовників Львова під час війни

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у Львові було введено в експлуатацію понад 300 тисяч квадратних метрів житла.

15.05.2024
КН РІЕЛ посіла перше місце в рейтингу найактивніших забудовників Львова під час війни

Про це свідчить статистика сайту нерухомості ЛУН та видання НВ.

Лідером по завершенню проєктів стала Корпорація Нерухомості РІЕЛ, яка у період з 24 лютого 2022 року по 31 грудня 2023 року успішно здала в експлуатацію понад 172 тисячі квадратних метрів житла у таких комплексах, як Riel City, Dolce Vita, «Велика Британія»«Шенген»«Америка»«Голоські Кручі»«Ярославенка» та «Компаньйон».

Узагальнюючи досягнення ТОП-15 найактивніших забудовників Львова, варто зазначити, що за цей самий період загалом було введено в експлуатацію понад 613 тисяч квадратних метрів житла.

Нагадаємо, що цього року КН РІЕЛ планує розпочати будівництво п’яти нових проєктів у Львові та шести у Києві.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.