Нові можливості з «єОселя»: отримайте кредит до 6 млн грн на квартиру від КН РІЕЛ

Вже другий рік поспіль в Україні успішно працює програма доступного кредитування житла «єОселя». За цей час багато наших клієнтів, скориставшись нею, придбали омріяне помешкання у житлових комплексах РІЕЛ.

10.07.2024
Нові можливості з «єОселя»: отримайте кредит до 6 млн грн на квартиру від КН РІЕЛ

Окрім новобудов, держава також кредитує і купівлю квартир на вторинному ринку, але з обмеженням суми такого кредиту до 2 млн. грн. Проте, як правило, цієї суми недостатньо для придбання бажаного варіанту житла.

Ми раді повідомити, що за урядовою іпотечною програмою «єОселя» наші клієнти можуть отримати іпотечний кредит до 6 млн. грн при купівлі квадратних метрів безпосередньо від забудовника. Це суттєва перевага для тих, хто планує придбати нову квартиру в одному із наших житлових комплексів у Львові чи Києві. Така можливість значно розширює вибір для наших клієнтів і дозволяє вибрати житло, що повністю відповідає вашим вимогам та бажанням.

«Ми завжди пропонуємо клієнтам максимально вигідні та зручні умови для придбання житла. І програма «єОселя», яка ще й дозволяє отримати іпотечний кредит, фактично без обмежень суми при купівлі від забудовника, відкриває нові можливості для реалізації їхніх планів. Це значно спрощує процес вибору та купівлі квартири, роблячи його більш гнучким і доступним», – каже Дмитро Жеребило, керівник департаменту корпоративних фінансів Корпорації Нерухомості РІЕЛ.

У разі придбання житла в КН РІЕЛ, клієнти мають розраховувати на такий розмір першого внеску у відповідності до кімнатності помешкання:

  • для 1-к квартир (вартість стартує від 3,2 млн грн) – від 960 тис грн;
  • для 2-к квартир (вартість стартує від 3,87 млн грн) – від 1 162 тис грн;
  • для 3-к квартир (вартість стартує від 4,1 млн грн) –  від 820 тис грн.

Докладніше ознайомитись з плануваннями квартир, доступних по «єОселі» у Львові, можна тут.

Тож, запрошуємо всіх зацікавлених відвідати наші відділи продажу, де ви зможете отримати детальну консультацію щодо умов іпотечного кредитування за програмою «єОселя» та вибрати квартиру, що ідеально відповідає вашим потребам. Контакти за посиланням.

Джерело: Корпорації Нерухомості РІЕЛ

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.