На Тернопільщині син морив матір голодом

У Щепанові Козівської селищної громади син морив 93-річну матір голодом.

15.05.2024
На Тернопільщині син морив матір голодом

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

До дільничного офіцера звернувся діловод сільради та повідомив про те, що вони разом із соціальним працівником не можуть потрапити до помешкання місцевої жительки.

“До оселі жінки, котра вже не мала сили за собою доглядати, не змогли зайти ні сусіди, ні соціальний працівник. Їх не пускав син, який морив лежачу матір голодом, аби та віддавала пенсію. Зі слів сусідів, вони теж тривалий час не бачили пенсіонерку, тому підозрюють, що з нею могло щось трапитися”, — йдеться у повідомленні.

Чоловік поводився агресивно, погрожував, кидався на поліцейських з кулаками. Як з’ясувалося, він має психічні захворювання.

Поліцейські разом з представником сільради доправили пенсіонерку до лікарні. Жінка давно не їла, її син час від часу давав їй шматок хліба і склянку кефіру, вимагаючи натомість гроші з пенсії.

Після обстеження та лікування пенсіонерка буде проживати у геріатричному пансіонаті.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.