На Львівщині медсестра виготовляла ухилянтам фіктивні медичні довідки

Червоноградська окружна прокуратура повідомила про підозру медсестрі одного із державних лікувальних закладів Рівненської області та її знайомому.

15.05.2024
На Львівщині медсестра виготовляла ухилянтам фіктивні медичні довідки

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Медсестра та її спільник під час дії воєнного стану організували незаконний перетин військовозобов’язаних  через державний кордон до Польщі.

Для цього підозрювані розмістили оголошення в одному із месенджерів про можливість виготовлення документів, які дають змогу виїхати за межі України.

За гроші вони мали підготувати «клієнту» пакет фіктивних документів, а саме посвідчення про інвалідність. На його підставі чоловік знімався з військового обліку. В подальшому це давало йому право безперешкодно виїхати за кордон.

Ціна такої послуги становила 3 000 доларів.

Слідчі дії тривають, встановлюються інші причетні особи.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.