На Львівщині вилучили 3000 л підробленого алкоголю

Лікеро-горілчану продукцію із підробленими акцизними марками продавало двоє осіб

15.05.2024
На Львівщині вилучили 3000 л підробленого алкоголю

Про це повідомляє ТУ БЕБ у Львівській області.

Під час розслідування детективи з’ясували, що особи торгували підробленим алкоголем на Львівщині й Тернопільщині. Товар рекламували через оголошення у соцмережах.

“Під час обшуків вилучено елітну алкогольну продукцію без марок акцизного податку, з марками, що мають ознаки підробки, а також підроблені марки. Загальна вартість вилученого становить понад 1,2 млн грн“, — йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування триває.  Зловмисникам загрожує покарання – позбавлення волі на строк від трьох до семи років із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.