У Львові винесли вирок солдату, який застрелив полковника

Личаківський районний суд Львова засудив старшого солдата за вбивство з необережності. Військовий випадково вистрілив в живіт полковнику, від чого той згодом помер в госпіталі.

15.05.2024
У Львові винесли вирок солдату, який застрелив полковника

Нещасний випадок трапився у листопаді 2022 року. Військовослужбовці військової частини у Львові готувалися до навчальних стрільб і перевіряли зброю. Перебуваючи у кабінеті старший солдат взяв до рук пістолет моделі «ТТ» кал. 7,62х25мм, після чого, не перевіривши наявність в ньому набоїв, вистрілив, повідомляє Lviv.media.

“Обвинувачений підійшов до співслужбовця похизуватись пістолетом і, повернувшись до нього спиною, перезарядив пістолет, пролунав постріл… Куля влучила полковнику в живіт… Обвинувачений підійшов одразу до постраждалого, був в шоковому стані. Згодом прибули медики та забрали полковника в шпиталь”, — йдеться у вироку.

Попри зусилля медиків, військовий від отриманого поранення помер.

На судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою провину та розкаявся. Стверджував, що не знав, що пістолет був заряджений, оскільки зброю та набої до неї у частині завжди зберігали окремо. Це та інші обставини, встановлені досудовим розслідуванням, підтвердили також і свідки. Вони також додали, що між загиблим та обвинуваченим не було ніяких непорозумінь та конфліктів.

Суд визнав солдата винним у необережному вбивстві полковника. Його засудили до п’яти років позбавлення волі, проте, через каяття та співпрацю зі слідством, звільнили від ув’язнення. Натомість військовий отримав три роки іспитового терміну. Даний вирок обвинувачений може оскаржити в апеляційному порядку.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.