Україна повернула з російського полону 42 військових і двох цивільних

Звільнені військовослужбовці воювали, зокрема, в Маріуполі, на Донецькому, Херсонському, Харківському, Луганському та Сумському напрямках.

26.04.2023
Україна повернула з російського полону 42 військових і двох цивільних
Фото: координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Про черговий обмін полоненими між Україною та росією, який відбувся 26 квітня, повідомив координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Як повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, додому повернулися 36 рядових та сержантів і 6 офіцерів. Це військові, прикордонники, нацгвардійці та моряки.

До ЗСУ належать 19 звільнених, до прикордонної служби — 11, ВМС — 7, Нацгвардії — 2, територіальної оборони — 3.

“Серед них чимало поранених та з наслідками важких тортур”, – додали у Штабі.

З полону звільнили також військового хірурга, який оперував поранених у військовому шпиталі в Маріуполі та організував масову медичну допомогу. Одному зі звільнених, командирові відділення, загрожував так званий “суд” із ув’язненням на тривалий термін.

Крім того, з російського полону повернули двох цивільних.

“Загалом на 26 квітня з полону звільнено вже 2280 українців”, – повідомили у Координаційному штабі.

Нагадаємо, під час великоднього обміну Україна повернула 130 захисників. Серед них троє воїнів з Франківщини та троє з Львівщини.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.