Україна повернула додому трьох військовополонених, вивезених до Угорщини з рф

Вони перебувають на території України, їм надають підтримку.

20.06.2023
Україна повернула додому трьох військовополонених, вивезених до Угорщини з рф

Про це повідомив речник МЗС Ніколенко.

“Українські дипломати разом із Координаційним штабом з питань поводження із військовополоненими та іншими причетними органами України продовжують вживати активних заходів, аби повернути додому решту вивезених із росії в Угорщину українських захисників”, – додав він.

В Угорщині залишаються ще 8 українських військовополонених, яких без відома українського уряду або міжнародних правозахисних організацій вивезли з рф.

Раніше в Угорщині заявили, що їм передали українських військовополонених з рф. 16 червня Україна встановила прізвища і місце, де перебувають полонені, яких росія віддала Угорщині.

В МЗС України заявили, що Угорщина фактично утримує в ізоляції переданих з рф українських полонених. Водночас Сійярто заявив, що офіційний Будапешт не причетний до вивезення з Росії 11 українських військовополонених, які зараз перебувають на території Угорщини.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.