Гімнастка зі Львівщини пронесла олімпійський вогонь у перший день естафети у Франції

Естафету Олімпійського вогню розпочали 9 травня у Марселі. Дату обрали не випадково – у День Європи.

10.05.2024
Гімнастка зі Львівщини пронесла олімпійський вогонь у перший день естафети у Франції

Вогонь почергово несли 27 спортсменів збірної ЄС – відповідно до кількості країн-членів Європейського Союзу. Україна стала 28 учасницею церемонії, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Марія Височанська є фіналісткою Олімпійських ігор в Токіо-2020. Вона – бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка та призерка чемпіонату Європи у групових вправах, майстриня спорту України. Атлетка виступає за збірну України з 2016 року, а з 2021 є капітанкою національної збірної команди з художньої гімнастики у групових вправах.

«Марія Височанська свій шлях у спорті розпочинала саме на Львівщині. Вона – вихованка Ірини Рудої (тренерка-викладачка у КДЮСШ ім. Дмитра Сидорука, доцентка кафедри гімнастики ЛДУФК ім. І. Боберського). Близько п’яти років спортсменка на змаганнях представляє Київ», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

До слова, батько Марії Височанської – український «кіборг», директор львівського обласного комунального «Будинку воїна» Олег Височанський. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну він повернувся до лав армії.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.