Президент МОК закликав національні уряди не втручатися в рішення олімпійського комітету

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах підтвердив свою підтримку українським атлетам, що зараз стикаються із наслідками російської агресії проти України, але застеріг проти втручання урядів держав у рішення Олімпійського комітету щодо допуску до участі в Олімпіаді російських та білоруських спортсменів.

13.02.2023
Президент МОК закликав національні уряди не втручатися в рішення олімпійського комітету
Фото: Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах

Як повідомляють міжнародні ЗМІ, про це Томас Бах заявив у Крушавелі, де відбувається Чемпіонат світу з лижного спорту, передає “Укрінформ”. 

“Українські атлети знають, наскільки глибоко ми поділяємо їхні страждання… Але це не справа урядів – приймати рішення щодо участі певних країн  в міжнародних змаганнях, зокрема, у Паризькій Олімпіаді 2024 року”, – заявив Президент МОК у відповідь на докори, що пролунали, зокрема, з боку України з приводу допуску на Олімпіаду представників країн-агресорів, росії й білорусі.

Бах послався на думку доповідача Ради ООН з прав людини, який зауважив, що виключення російських та білоруських спортсменів лише на підставі їх національної приналежності є порушенням їхніх прав.

“Ми бачили заяви, що надійшли від країн Балтії або від інших країн, в яких висловлювалися їхні занепокоєння. На жаль, вони не розглядають проблему прав людини, яку ми маємо сприймати серйозно”, – додав Бах.

Нагадаємо, МОК натякнув на покарання українських спортсменів за бойкот Олімпіади. Тим часом 35 країн вимагають відсторонити росіян і білорусів від Олімпіади.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.